Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pruszcz Gdański, Dworcowa 5 Pruszcz GdańskiUlica: Dworcowa 5
Kod pocztowy: 83-000
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Gmina: Pruszcz Gdański M.
Województwo: Pomorskie

W celu sprawdzenia usług i cen oferowanych przez PKP znajdujący się w Pruszcz Gdański w powiecie Pruszcz Gdański M. należy odwiedzić stronę pkp.info.pl.

Informacje na temat dworca Pruszcz Gdański

Dworzec PKP Pruszcz Gdański jest otwarty przez całą dobę. W budynku znajdują się kasy biletowe, poczekalnia, sklepy, bary, restauracje, toalety, posterunki policji i komisariat Służby Ochrony Kolei. W budynku można znaleźć również skrytki na przechowanie bagażu.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Pruszcz Gdański jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Pruszcz Gdański

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 1821

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 23:30:31

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy