Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Potęgowo, Dworcowa 4 PotęgowoUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 76-230
Miejscowość: Potęgowo
Gmina: Potęgowo
Województwo: Pomorskie

Informacje o dworcu PKP Potęgowo. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Potęgowo.

Dworzec PKP Potęgowo – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Potęgowo oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Potęgowo jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Potęgowo. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Parking na dworcu Potęgowo i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Potęgowo znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 458

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 10:09:22

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy