Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Boguszów Gorce Zachód, Wesołowskiego-Masalskiego 11 Boguszów-GorceUlica: Wesołowskiego-Masalskiego 11
Kod pocztowy: 58-371
Miejscowość: Boguszów-Gorce
Gmina: Boguszów-Gorce M.
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Boguszów-Gorce w powiecie Boguszów-Gorce M. w województwie Dolnośląskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Boguszów-Gorce

Na terenie dworca PKP Boguszów-Gorce znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Dworzec PKP Boguszów-Gorce dla osób z niepełnosprawnością

Przez ostanie parę lat, władza dworców poprawiała ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. Stosowane takie rozwiązania jak usunięcie barier. W ten moment osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy poruszać się po całym dworcu bez jakichkolwiek problemów.

Dojazd do dworca Boguszów-Gorce

Jak dojechać do dworca PKP Boguszów-Gorce? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Boguszów-Gorce jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Boguszów-Gorce lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 650

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:53:08

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy