Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ruszów, Dworcowa 9 RuszówUlica: Dworcowa 9
Kod pocztowy: 59-950
Miejscowość: Ruszów
Gmina: Węgliniec
Województwo: Dolnośląskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Ruszów w powiecie Węgliniec. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Ruszów

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Ruszów.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Ruszów. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Dojazd do dworca PKP Ruszów

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 491

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:46:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy