Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jabłoń Kościelna, Kolejowa 4 Jabłoń KościelnaUlica: Kolejowa 4
Kod pocztowy: 18-212
Miejscowość: Jabłoń Kościelna
Gmina: Nowe Piekuty
Województwo: Podlaskie

Znajdź informacje na temat usług PKP Jabłoń Kościelna. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Jabłoń Kościelna bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Jabłoń Kościelna można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Jak kupić bilet na dworcu Jabłoń Kościelna?

Na dworcu PKP Jabłoń Kościelna jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Jak dojechać do dworca Jabłoń Kościelna?

Do dworca PKP Jabłoń Kościelna można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 395

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 03:01:15

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy