Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Czeremcha, Kolejowa 1a CzeremchaUlica: Kolejowa 1a
Kod pocztowy: 17-240
Miejscowość: Czeremcha
Gmina: Czeremcha
Województwo: Podlaskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Czeremcha w powiecie Czeremcha? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Czeremcha oferowane usługi

Z dworca PKP Czeremcha kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Dworzec Czeremcha - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Czeremcha jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Toalety PKP Czeremcha

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 441

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:53:26

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy