Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Balinka, 21 Balinka


21
Kod pocztowy: 16-310
Miejscowość: Balinka
Gmina: Sztabin
Województwo: Podlaskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Balinka w powiecie Sztabin. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Balinka lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Rozkład jazdy PKP Balinka

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Balinka, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Gdzie znajduje się dworzec PKP Balinka?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 435

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:52:22

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy