Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Czarna Białostocka, Kościelna 1 Czarna BiałostockaUlica: Kościelna 1
Kod pocztowy: 16-020
Miejscowość: Czarna Białostocka
Gmina: Czarna Białostocka M.
Województwo: Podlaskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Czarna Białostocka. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Czarna Białostocka. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Czarna Białostocka

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Czarna Białostocka znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Czarna Białostocka oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Czarna Białostocka przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Toalety na dworcu Czarna Białostocka

Podróżni przebywający na terenie dworca Czarna Białostocka mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 380

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 14:49:23

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy