Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wasilków, Jurowiecka WasilkówUlica: Jurowiecka
Kod pocztowy: 16-010
Miejscowość: Wasilków
Gmina: Wasilków M.
Województwo: Podlaskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Wasilków. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Wasilków.

Dworzec Wasilków wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Wasilków znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Dworzec PKP Wasilków informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Wasilków. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Wasilków są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 434

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 05:12:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy