Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Smolec, Dworcowa 4 SmolecUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 55-070
Miejscowość: Smolec
Gmina: Kąty Wrocławskie
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz wiedzieć więcej w temacie dworca PKP w miejscowości Smolec? Sprawdź aktualny rozkład jazdy PKP.

Wszystkie dostępne usługi dworca PKP Smolec

Na poziomie "0" na dworcu Smolec znajduje się apteka, kawiarnia, bankomat oraz kantor. W przypadku znacznie opóźnionych pociągów jest możliwość wynajęcia noclegu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów można zwrócić się do biura Informacji dworca PKP Smolec, które znajduje się w głównym budynku.

Informacje o dworcu PKP Smolec

Dworzec PKP Smolec spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Gdzie znajduje się dworzec PKP Smolec?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 512

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 20:32:42

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy