Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kudowa Zdrój, Główna 23 Kudowa-ZdrójUlica: Główna 23
Kod pocztowy: 57-350
Miejscowość: Kudowa-Zdrój
Gmina: Kudowa-Zdrój M.
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Kudowa-Zdrój? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Kudowa-Zdrój wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Kudowa-Zdrój mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Kudowa-Zdrój

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Kudowa-Zdrój. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Kudowa-Zdrój znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 576

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:41:59

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy