Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gorzanów, Młyńska 35 GorzanówUlica: Młyńska 35
Kod pocztowy: 57-521
Miejscowość: Gorzanów
Gmina: Bystrzyca Kłodzka
Województwo: Dolnośląskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Gorzanów. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Gorzanów. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Gorzanów

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Gorzanów znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Gorzanów oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Kasy biletowe PKP Gorzanów

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Parking dworzec PKP Gorzanów

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 506

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:44:05

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy