Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wrocław Mikołajów Wp2, Stacyjna 5 WrocławUlica: Stacyjna 5
Kod pocztowy: 53-613
Miejscowość: Wrocław
Gmina: Wrocław-Fabryczna
Województwo: Dolnośląskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Wrocław. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Wrocław. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Wrocław

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Wrocław znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Wrocław oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Wrocław znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Dojazd do dworca PKP Wrocław

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 492

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:32:07

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy