Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Szamotuły, Dworcowa 40 SzamotułyUlica: Dworcowa 40
Kod pocztowy: 64-500
Miejscowość: Szamotuły
Gmina: Szamotuły M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Szamotuły znajdującej się w powiecie Szamotuły M. będącej częścią województwa Wielkopolskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Szamotuły

Na dworcu PKP Szamotuły jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Szamotuły

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Szamotuły. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Jak dojechać do dworca Szamotuły?

Do dworca PKP Szamotuły można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 608

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:40:36

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy