Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Oborniki Wielkopolskie Miasto, Lipowa 21 ObornikiUlica: Lipowa 21
Kod pocztowy: 64-600
Miejscowość: Oborniki
Gmina: Oborniki M.
Województwo: Wielkopolskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Oborniki w powiecie Oborniki M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Oborniki lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Oborniki przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Parking przy dworcu Oborniki

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 1358

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 06:23:58

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy