Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gniezno, Dworcowa 7 GnieznoUlica: Dworcowa 7
Kod pocztowy: 62-200
Miejscowość: Gniezno
Gmina: Gniezno M.
Województwo: Wielkopolskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Gniezno bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Gniezno tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Gniezno

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Gniezno. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Dojazd do dworca PKP Gniezno

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 580

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 14:30:02

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy