Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ostrzeszów, Dworcowa 6 OstrzeszówUlica: Dworcowa 6
Kod pocztowy: 63-500
Miejscowość: Ostrzeszów
Gmina: Ostrzeszów M.
Województwo: Wielkopolskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Ostrzeszów w powiecie Ostrzeszów M.. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Ostrzeszów

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Ostrzeszów.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Ostrzeszów jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Parking na dworcu Ostrzeszów i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Ostrzeszów znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 875

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 20:24:17

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy