Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Miały, Dworcowa 1 MiałyUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 64-735
Miejscowość: Miały
Gmina: Wieleń
Województwo: Wielkopolskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Miały. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Miały. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Miały

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Miały znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Miały oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Dworzec PKP Miały informacje dla osób z niepełnosprawnością

Po modernizacji dworca poprawiono warunki obsługi podróżnych, poziom ich bezpieczeństwa, a także zwiększono dostępność budynku dworca dla osób z niepełnosprawnością. Przygotowano również ubikację i prysznic dla osób niepełnosprawnych.

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Miały

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 419

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 15:42:22

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy