Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bytom Odrzański, Kolejowa 13 Bytom OdrzańskiUlica: Kolejowa 13
Kod pocztowy: 67-115
Miejscowość: Bytom Odrzański
Gmina: Bytom Odrzański M.
Województwo: Lubuskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Bytom Odrzański? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Bytom Odrzański wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Bytom Odrzański mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec Bytom Odrzański wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Bytom Odrzański zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Lokalizacja dworzec PKP Bytom Odrzański

Dworzec PKP Bytom Odrzański znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 430

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 08:38:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy