Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Dziewule, Dworcowa 1 DziewuleUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 08-106
Miejscowość: Dziewule
Gmina: Zbuczyn
Województwo: Mazowieckie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Dziewule w powiecie Zbuczyn? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Dziewule

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Dziewule przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Toalety na dworcu PKP Dziewule

Dla wszystkich chętnych na dworcu znajdują się ubikacje, a także jest możliwość za dodatkowe pieniądze wziąć prysznic. Dla matek z małym dzieckiem są specjalne pokoje, gdzie umieszczono przewijak. Są również oddzielne toalety dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 525

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:47:54

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy