Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Piastów, Dworcowa 1A PiastówUlica: Dworcowa 1A
Kod pocztowy: 05-820
Miejscowość: Piastów
Gmina: Piastów M.
Województwo: Mazowieckie

Rozkład jazdy dworca PKP Piastów w powiecie Piastów M. w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Piastów

We wnętrzu dworca PKP w mieście Piastów znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Piastów przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Piastów jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Piastów.


Liczba wyświetleń: 603

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 22:48:44

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy