Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Warszawa Wileńska, Targowa 72 WarszawaUlica: Targowa 72
Kod pocztowy: 03-734
Miejscowość: Warszawa
Gmina: Praga-Północ
Województwo: Mazowieckie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Warszawa w powiecie Praga-Północ? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Warszawa oferowane usługi

Z dworca PKP Warszawa kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Dworzec Warszawa wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Warszawa zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Warszawa

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 555

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 17:09:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy