Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jaktorów, Warszawska 17A Chylice-KoloniaUlica: Warszawska 17A
Kod pocztowy: 96-313
Miejscowość: Chylice-Kolonia
Gmina: Jaktorów
Województwo: Mazowieckie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Chylice-Kolonia? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Chylice-Kolonia wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Chylice-Kolonia mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec PKP Chylice-Kolonia dla osób z niepełnosprawnością

Przez ostanie parę lat, władza dworców poprawiała ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. Stosowane takie rozwiązania jak usunięcie barier. W ten moment osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy poruszać się po całym dworcu bez jakichkolwiek problemów.

Dojazd do dworca PKP Chylice-Kolonia

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 451

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:36:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy