Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Celestynów, Kolejowa 2 CelestynówUlica: Kolejowa 2
Kod pocztowy: 05-430
Miejscowość: Celestynów
Gmina: Celestynów
Województwo: Mazowieckie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Celestynów w powiecie Celestynów? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Celestynów oferowane usługi

Z dworca PKP Celestynów kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Informacje biletowe na dworcu Celestynów

Na terenie dworca PKP Celestynów znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Celestynów. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Celestynów znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 395

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:37:32

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy