Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Grabów nad Pilicą, Kolejowa 34 Grabów nad PilicąUlica: Kolejowa 34
Kod pocztowy: 26-902
Miejscowość: Grabów nad Pilicą
Gmina: Grabów Nad Pilicą
Województwo: Mazowieckie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Grabów nad Pilicą w powiecie Grabów Nad Pilicą sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Grabów nad Pilicą

Na Dworcu PKP Grabów nad Pilicą istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Grabów nad Pilicą. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Grabów nad Pilicą spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Parking i dojazd do dworca Grabów nad Pilicą

Na dworcu PKP Grabów nad Pilicą znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 520

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 12:27:35

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy