Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Przeworsk, Lubomirskich 31 PrzeworskUlica: Lubomirskich 31
Kod pocztowy: 37-200
Miejscowość: Przeworsk
Gmina: Przeworsk M.
Województwo: Podkarpackie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Przeworsk w powiecie Przeworsk M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Przeworsk

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Przydatne informacje o dworcu PKP Przeworsk

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Przeworsk. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Lokalizacja dworca PKP Przeworsk

Dworzec główny PKP Przeworsk znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Przeworsk nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 429

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:17:54

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy