Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Stalowa Wola, Ofiar Katynia 2 Stalowa Wola



Ulica: Ofiar Katynia 2
Kod pocztowy: 37-450
Miejscowość: Stalowa Wola
Gmina: Stalowa Wola M.
Województwo: Podkarpackie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Stalowa Wola? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Stalowa Wola wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Stalowa Wola mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Informacje o dworcu PKP Stalowa Wola

Na dworcu PKP Stalowa Wola znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Stalowa Wola znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 438

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:56:00

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy