Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Dębica, Głowackiego 30 DębicaUlica: Głowackiego 30
Kod pocztowy: 39-200
Miejscowość: Dębica
Gmina: Dębica M.
Województwo: Podkarpackie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Dębica w powiecie Dębica M.. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Dębica

Na terenie dworca PKP Dębica znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Kasy biletowe PKP Dębica

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Gdzie znajduje się dworzec PKP Dębica?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 2336

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 22:08:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy