Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sędziszów Małopolski, Partyzantów 42 Sędziszów MałopolskiUlica: Partyzantów 42
Kod pocztowy: 39-120
Miejscowość: Sędziszów Małopolski
Gmina: Sędziszów Małopolski M.
Województwo: Podkarpackie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Sędziszów Małopolski bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Sędziszów Małopolski tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Sędziszów Małopolski spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Toalety na dworcu PKP Sędziszów Małopolski

Dla wszystkich chętnych na dworcu znajdują się ubikacje, a także jest możliwość za dodatkowe pieniądze wziąć prysznic. Dla matek z małym dzieckiem są specjalne pokoje, gdzie umieszczono przewijak. Są również oddzielne toalety dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 475

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:31:28

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy