Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Krasiejów, Sporacka 35a KrasiejówUlica: Sporacka 35a
Kod pocztowy: 46-040
Miejscowość: Krasiejów
Gmina: Ozimek
Województwo: Opolskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Krasiejów? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Krasiejów wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Krasiejów mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Przydatne informacje o dworcu PKP Krasiejów

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Krasiejów. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Toalety na dworcu Krasiejów

Podróżni przebywający na terenie dworca Krasiejów mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 382

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 16:33:18

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy