Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gręboszów, 47 Gręboszów


47
Kod pocztowy: 46-146
Miejscowość: Gręboszów
Gmina: Domaszowice
Województwo: Opolskie

Informacje o dworcu PKP Gręboszów. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Gręboszów.

Dworzec PKP Gręboszów – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Gręboszów oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Gręboszów jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Dworzec Gręboszów wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Gręboszów zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Parking dworzec PKP Gręboszów

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 479

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 12:58:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy