Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Brzeg Dolny, Towarowa 3 Brzeg DolnyUlica: Towarowa 3
Kod pocztowy: 56-120
Miejscowość: Brzeg Dolny
Gmina: Brzeg Dolny M.
Województwo: Dolnośląskie

Rozkład jazdy dworca PKP Brzeg Dolny w powiecie Brzeg Dolny M. w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Brzeg Dolny

We wnętrzu dworca PKP w mieście Brzeg Dolny znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Zakup biletów na dworcu Brzeg Dolny

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Brzeg Dolny. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Brzeg Dolny jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Brzeg Dolny.


Liczba wyświetleń: 512

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:39:10

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy