Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Głuszyca, Kolejowa 13 GłuszycaUlica: Kolejowa 13
Kod pocztowy: 58-340
Miejscowość: Głuszyca
Gmina: Głuszyca M.
Województwo: Dolnośląskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Głuszyca w powiecie Głuszyca M.. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Głuszyca

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Głuszyca.

Informacje o biletach na dworcu Głuszyca

W kasach na dworcu Głuszyca jest możliwość zakupu biletów regionalnych oraz Intercity. Od poniedziałku do piątku można kupić również bilety międzynarodowe. Dla wygody pasażerów przewidziano możliwość płatności kartą.

Parking na dworcu PKP Głuszyca

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Głuszyca nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 566

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:37:56

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy