Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wrocław Kuźniki, Metalowców 61 WrocławUlica: Metalowców 61
Kod pocztowy: 54-156
Miejscowość: Wrocław
Gmina: Wrocław-Fabryczna
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Wrocław? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Wrocław wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Wrocław mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec PKP Wrocław dla osób z niepełnosprawnością

Przez ostanie parę lat, władza dworców poprawiała ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. Stosowane takie rozwiązania jak usunięcie barier. W ten moment osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy poruszać się po całym dworcu bez jakichkolwiek problemów.

Jak dojechać do dworca Wrocław?

Do dworca PKP Wrocław można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 452

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:26:22

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy