Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sędzisław, Dworcowa 35 SędzisławUlica: Dworcowa 35
Kod pocztowy: 58-410
Miejscowość: Sędzisław
Gmina: Marciszów
Województwo: Dolnośląskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Sędzisław. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Sędzisław.

Dworzec Sędzisław wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Sędzisław znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Informacje o dworcu PKP Sędzisław

Na dworcu PKP Sędzisław znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Sędzisław znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 500

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 23:34:34

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy