Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Międzyzdroje, Kolejowa 57 MiędzyzdrojeUlica: Kolejowa 57
Kod pocztowy: 72-500
Miejscowość: Międzyzdroje
Gmina: Międzyzdroje M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Międzyzdroje w powiecie Międzyzdroje M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Międzyzdroje lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Międzyzdroje spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Parking i dojazd do dworca Międzyzdroje

Na dworcu PKP Międzyzdroje znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 773

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 19:41:51

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy