Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Świdwin, Pl. Lotników 6 ŚwidwinUlica: Pl. Lotników 6
Kod pocztowy: 78-300
Miejscowość: Świdwin
Gmina: Świdwin M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Świdwin znajdującej się w powiecie Świdwin M. będącej częścią województwa Zachodniopomorskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Świdwin

Na dworcu PKP Świdwin jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Rozkład jazdy PKP Świdwin

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Świdwin, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Świdwin znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Świdwin jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 609

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 09:31:18

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy