Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wrocław Pracze, Towarowa 6 WrocławUlica: Towarowa 6
Kod pocztowy: 54-066
Miejscowość: Wrocław
Gmina: Wrocław-Fabryczna
Województwo: Dolnośląskie

Informacje na temat dworca PKP Wrocław. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Wrocław online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Wrocław można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Rozkład jazdy PKP Wrocław

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Wrocław, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Parking na dworcu PKP Wrocław

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Wrocław nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 436

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 23:58:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy