Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Imbramowice, Dworcowa 1 ImbramowiceUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 58-121
Miejscowość: Imbramowice
Gmina: Żarów
Województwo: Dolnośląskie

Informacje o dworcu PKP Imbramowice. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Imbramowice.

Dworzec PKP Imbramowice – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Imbramowice oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Imbramowice jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Jak kupić bilet na dworcu Imbramowice?

Na dworcu PKP Imbramowice jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Parking na dworcu PKP Imbramowice

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Imbramowice nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 532

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:56:43

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy