Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gałkówek, Dworcowa 1 Gałków MałyUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 95-040
Miejscowość: Gałków Mały
Gmina: Koluszki
Województwo: Łódzkie

Znajdź informacje na temat usług PKP Gałków Mały. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Gałków Mały bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Gałków Mały można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Zakup biletów na dworcu Gałków Mały

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Parking i dojazd do dworca Gałków Mały

Na dworcu PKP Gałków Mały znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 474

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 12:39:03

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy