Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Stryków, Batorego 6 StrykówUlica: Batorego 6
Kod pocztowy: 95-010
Miejscowość: Stryków
Gmina: Stryków M.
Województwo: Łódzkie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Stryków? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Stryków wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Stryków mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec PKP Stryków informacje dla osób z niepełnosprawnością

Po modernizacji dworca poprawiono warunki obsługi podróżnych, poziom ich bezpieczeństwa, a także zwiększono dostępność budynku dworca dla osób z niepełnosprawnością. Przygotowano również ubikację i prysznic dla osób niepełnosprawnych.

Jak dojechać do dworca Stryków?

Do dworca PKP Stryków można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 363

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 14:58:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy