Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wieliczka Park, Dembowskiego 59 WieliczkaUlica: Dembowskiego 59
Kod pocztowy: 32-020
Miejscowość: Wieliczka
Gmina: Wieliczka M.
Województwo: Małopolskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Wieliczka w powiecie Wieliczka M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Wieliczka lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Dworzec Wieliczka - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Wieliczka jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Wieliczka jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Wieliczka.


Liczba wyświetleń: 464

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 06:35:51

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy