Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Łowczówek Pleśna, 148 Pleśna


148
Kod pocztowy: 33-171
Miejscowość: Pleśna
Gmina: Pleśna
Województwo: Małopolskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Pleśna w powiecie Pleśna? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Pleśna

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Rozkład jazdy PKP Pleśna

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Pleśna, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Dojazd dworzec PKP Pleśna

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Pleśna. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 473

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 04:41:58

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy