Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Poznań Wola, 34A Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska


34A
Kod pocztowy: 60-413
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska
Gmina: M. Poznań
Województwo: Wielkopolskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Dworzec PKP Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska dla osób z niepełnosprawnością

Przez ostanie parę lat, władza dworców poprawiała ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. Stosowane takie rozwiązania jak usunięcie barier. W ten moment osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy poruszać się po całym dworcu bez jakichkolwiek problemów.

Gdzie znajduje się dworzec PKP Poznań (Poznań-Jeżyce) Sytkowska?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 293

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 02:18:24

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy