Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Koszęcin, Kolejowa 2 KoszęcinUlica: Kolejowa 2
Kod pocztowy: 42-286
Miejscowość: Koszęcin
Gmina: Koszęcin
Województwo: Śląskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Koszęcin w powiecie Koszęcin w województwie Śląskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Koszęcin

Na terenie dworca PKP Koszęcin znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Zakup biletów na dworcu Koszęcin

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Koszęcin. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Parking na dworcu Koszęcin i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Koszęcin znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 457

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 09:20:04

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy