Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Żywiec, Dworcowa 52 ŻywiecUlica: Dworcowa 52
Kod pocztowy: 34-300
Miejscowość: Żywiec
Gmina: Żywiec M.
Województwo: Śląskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Żywiec. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Żywiec.

Dworzec Żywiec wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Żywiec znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Żywiec

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Żywiec. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Żywiec znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 435

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 13:42:16

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy