Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Rybnik Paruszowiec, Mikołowska RybnikUlica: Mikołowska
Kod pocztowy: 44-203
Miejscowość: Rybnik
Gmina: M. Rybnik
Województwo: Śląskie

Informacje na temat dworca PKP Rybnik. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Rybnik online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Rybnik można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Dworzec Rybnik perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Rybnik lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Parking przy dworcu Rybnik

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 720

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:33:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy