Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nowogard, Dworcowa 4 NowogardUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 72-200
Miejscowość: Nowogard
Gmina: Nowogard M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Nowogard w powiecie Nowogard M. sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Nowogard

Na Dworcu PKP Nowogard istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Nowogard. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Dworzec Nowogard - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Nowogard jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Nowogard znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 566

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 11:51:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy