Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sławno, Dworcowa 4 SławnoUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 76-100
Miejscowość: Sławno
Gmina: Sławno M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Sławno? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Sławno wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Sławno mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec Sławno perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Sławno lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Dojazd do dworca PKP Sławno

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 1121

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 19:47:40

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy