Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kliniska, Piastowska 60 Kliniska WielkieUlica: Piastowska 60
Kod pocztowy: 72-123
Miejscowość: Kliniska Wielkie
Gmina: Goleniów
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Kliniska Wielkie? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Kliniska Wielkie wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Kliniska Wielkie mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec Kliniska Wielkie perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Kliniska Wielkie lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Parking i dojazd do dworca Kliniska Wielkie

Na dworcu PKP Kliniska Wielkie znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 477

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 07:24:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy